Matk Elva Ürgoru matkarajal

Ühel päikselisel ja kargel veebruarikuu pühapäeval võtsid 21 EGEAlast ette 15 kilomeetri pikkuse talimatka Elva jõe ürgoru matkarajal. Matkal sai nautida Vitipalu mõhnastiku kumerusi ja tillukesi järvi, võtta päikest, jälgida Tartu Maratoniks valmistuvaid suusafanatte ja puhuda juttu kallite kamraadidega.

Söögipausil sai istuda lõkke ääres, juua teed, närida vorsti ja muud head paremat, mille oli valmis seadnud söögipausi peakorraldaja Kaarel Z. Söömise ja joomise käigus said sisse õnnistatud ka meie tuliuued taaskasutatavast materjalist külma-, sooja- ja purunemiskindlad joogitopsid ja sööginõud, mille eest tuleb tänada Tartu Ülikooli Üliõpilasesindust, kes nende soetamist toetas! Söögipausi jätkuna korraldas Risto väga raske Elva teemalise mälumängu, kust võitjana väljus Mart Soo! Auhinnaks oli aus käepigistus. Mardi ees tuleb müts maha võtta ka sellepärast, et olenemata asjaolust, et ta hilines matkale ligi tund aega, andis ta jalgadele valu ning jõudis teistele matkalistele söögipausi ajaks järele.

Matk oli igati õnnestunud! Oli tore üle nii pika aja näha nii paljusid geograafe koos. Loodetavasti juhtub seda õigepea veel!

Matka korraldajad olid Kaarel Z, Kaarel T, Kreete, Janely ja Risto. Suur tänu laitmatu korralduse eest!

\\\\\\\"\\\\\\\"

Scroll to Top