Tule liitu EGEA-Tartuga!

EGEA-Tartu ootab oma ridadesse uusi liikmeid!
Tule lisa oma elule põnevust, ole sa geograafiatudeng või lihtsalt geograafiahuviline! Sellel aastal saad end proovile panna teaduse populariseerimise, ürituste korraldamise või õppekava arendamise töörühmas. Eriti ootame sind, kui oled kõikvõimas ITmees või -naine, kes valdab kodulehtede tegemise filigraanset kunsti.

Esimene võimalus meie tegemistele pilk peale visata on 1. septembril Tartu Raekoja platsil toimuval Ole Rohkem tudengimessil, kus saab pärida meie tegemiste kohta ja lahendada põnevaid ülesandeid.

Meid võib näha ka Tartu Tudengipäevad: OLE ROHKEM festivalil, kus 14. septembril kell 15-17 korraldame Toomemäe orienteerumist, mis on lõbus, pingevaba ja sobilik kõigile. Tasub kindlasti kohale tulla ja end proovile panna, sest jagame põnevaid auhindu, kusjuures mõned neist leiavad omanikud loosiga.

Aasta jooksul toimub meil veel igasuguseid põnevaid üritusi, millest magusaimad on suunatud meie klubi liikmetele. Selleks, et sinagi nendest osa saaks, täida liitumisankeet siin. Meie kodukorraga saad tutvuda siin ja põhikirjaga siin. Olgu öeldud, et sellel aastal on meie juhatuses neli liiget: president Patrick Joan Thomson, kommunikatsioonijuht Kaisa Laur, raamatupidaja Brita Vibo ja euroopa-suunaline kontaktisik Ago Tominga.

Küsimuste korral võid meile alati kirjutada Facebookis või info@egea.ee.

Tule ole osa EGEA-Tartust!

Scroll to Top