Tagasivaade Tudengipäevadele

\\\\\\\"\\\\\\\"

Möödunud on järjekordsed sügisesed Tudengipäevad! Nädal täis tegevust nii korraldajatele, osavõtjatele kui ka usinatele sponsoritele, ilma kelleta poleks saanud üritused toimuda, võimaldasid alustada käesolevat õppeaastat hoogsa rütmiga. Orienteerumisvõistluse “Toidujaht” raames said osalejad punkte läbides nii süüa kui juua, kohut mõista oma toiduvalmistamise alaste oskuste ja teadmiste üle, kuid ka sportlikult otsida seda märkamatut pirnipuud TÜ botaanikaaiast!

Nõnda võtsid ürituse kokku meeskonnad Aiesec Ogx ja Grapo-Apo:

“Meie tiim EGEA orienteerumise üritusel oli väga rahvusvaheline: üliõpilased Marokost, Indoneesiast ja Vietnamist. Selles, kas osaleda, ei olnud kahtlustki! Tegu oli ju söögiga! Meile väga meeldisid kõik punktid. Eriti elavateks läksid arutelud pitsade ja taimsete piimade ära arvamiste juures. Tõelised maitsemeeled oli vaja käiku panna kringli koostisosade arvamise ülesande punktis!

Ühesõnaga sai süüa, juua (smuutit!) ja Tartut avastada. Mõnus oli ka asjaolu, et kiirus ei lugenud, seega sai head ilma ja seltskonda nautida.” Aiesec Ogx

“Meie arvates olid kõige vingemad ülesanded need, kus pidi kasutama oma maitsemeeli, et eristada erinevate firmade pitsasid, loetleda maitse järgi kringli koostisosasid või juua Trepis piimashotte. Lisaks polnud meist keegi varem aja peale smuutit joonud ega Toomemäel kartuleid koorinud. Seega oli Toidujahi näol tegemist näljastele tudengitele suurepäraselt sobiva meelelahutusega.” Grapo-Apo

Tublimatele jagasime pärast üritust välja rohkem kui 270€ väärtuses kinkekaarte ja auhindasid meie suurepärastelt kohalikelt ettevõtetelt! EGEA-Tartu tänab kõiki osalejaid, korraldajaid ja kaasa aidanud sponsoreid: Aparaat, Trepp, Kultuuriklubi Salong, Pappa Pizza, Antonius Hotell ja Restoran, Veg Machine Tartu, Barlova, Da Vinci Pasta & Pizza, Illegaard, Drinkgeld, PizzaMinisteerium ja Ülikooli Kohvikut. Suur kummardus kõikidele osalistele! Ilma teieta poleks see nii väärt seiklus olnud!

Scroll to Top